Kaip patiems rūpintis savo sveikata ir išlikti sveikiems esant permainingiems orams?

 

Rugsėjo 27 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) įvyks susitikimas, tema „Mūsų sveikata – mūsų pačių rankose“. Organizmo valymas, imuniteto stiprinimas ir kaip išgyventi tamsius žiemos vakarus. Kokius augalus galim rinkti rudenį ir kokios naudos duos mūsų organizmui?

Šiais klausimais, žiniomis pasidalins Facebook puslapio „ARBATŲ SKRYNIA“ įkūrėja, Virgilijaus Skirkevičiaus mokinė LIGITA GULDUPIENĖ.

Trumpai apie viešnią: „Nuo vaikystės eidavau su seneliu žoliauti – tai jis mano įkvėpėjas. Po to kurį laiką buvau atitrūkusi nuo žolelių rinkimo, tiesa, sau visada prisirinkdavau.  

Prieš šešerius metus intensyviau pradėjau gilintis į augalų pasaulį. Nuolat mokausi: lankau Virgilijaus Skirkevičiaus seminarus; pernai mokiausi Holistinio ugdymo institute (9 dalykus), šiemet tęsiu mokslus. Ir dar daug įvairiausių seminarų, susijusių su žmogaus sveikata! Tai man padeda dar giliau pažvelgti į žmogų kaip į kompleksinę sistemą“ – prisistato Ligita.

Kviečiame į susitikimą!

Back to top