„Skaitmeninė savaitė“ (angl. ALL DIGITAL Week) – kiekvienais metais visoje Europoje vykstanti skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija. Iki balandžio 14 d. (penkias savaites) Lietuvos gyventojai kviečiami pasitikrinti savo skaitmeninio raštingumo žinias, tobulinti jas ir dalyvauti internetinėse transliacijose bei mokymuose, o taip pat išbandyti modernias technologijas ir suprasti jų kuriamą naudą bei išmokti efektyviai naudotis jomis kasdienėje veikloje.

 

NAUJIENA! MODERNI KŪRYBINĖ ERDVĖ

Nuo kovo 23 d. „Kauno atžalyno“ bibliotekoje (Kauno g. 49) lankytojams atveriama individuali kūrybinė darbo erdvė profesionalams ir mėgėjams. Kūrybinį paketą sudaro didelio našumo darbo stotis su Wacom grafine planšete bei programomis Photoshop, Illustrator, Office ir kt.  Nesvarbu, ar norite piešti, lavinti savo vaizdo įrašų ir animacijos įgūdžius ar tapti užrašų profesionalu, su Wacom nėra jokių apribojimų.

Gyventojai kviečiami iš anksto rezervuoti darbo kambarį, o norintys išbandyti grafinės planšetės galimybes – registruotis į individualias pamokas tel. (8 46) 314727.

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO ĮGŪDŽIAI

Kovo 21–25 d. 11-14 val. mokymai pradedantiesiems apie išmaniųjų įrenginių naudojimą. KMSVB Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A, registracija tel. (8 46) 346301).
Skaitmeninių žinių testas: http://testai.epilietis.eu/index.php/10

Kovo 21–23 d. 11-13 val. nuotoliniai mokymai „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“. Registracija tel. 8 46) 314727 arba užpildant https://forms.gle/j6KV1M3DAXkc4h7r8
Testas: ar gerai išmanote e. valdžios paslaugas? https://www.epilietis.eu/2020/03/24/e-valdzios-paslaugos-pasitikrink-zinias/

 

Kovo 22–24 d. 17–19 val. nuotoliniai mokymai „Pristatymų rengimas internete“: nuo idėjos iki turinio. Kaip greitai ir saugiai parengti Google pateiktį įmonės pristatymui, gimtadienio ar šeimos šventei; kaip pristatymui suteikti interaktyvumo ir įtraukti klausytojus? Kaip tvarkyti jų turinį, spausdinti, pasirengti jas rodyti bei pasidalyti su kitais?

 

Daugiau apie „Skaitmeninės savaitės 2022“ renginius bibliotekoje ir registracija svetainėje www.biblioteka.lt

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja

Jolita Baltrimienė
Tel. (8-46) 314725
info@biblioteka.lt
www.biblioteka.lt

 

Back to top